Aktuality

Hustopečské vinařské bratrstvo a ZO ČZS Hustopeče zve na Žehnání a přehlídku mladých vín ročníku 2023.
Akce se uskuteční ve středu 27. prosince ve Střelnici a sklepě ČZS ul. Na Hradbách 671.

Jak už tomu tak ve vinohradě bývá, je potřeba se o svoji zrající úrodu nejen starat, ale i zamezit nechtěným návštěvám turistů a zlodějíčků, kteří si brousí své zoubky na šťavnaté hrozny.

Hustopečští vinaři mají v těchto dnech plné ruce práce s lahvováním vín, ovšem už teď se připravují na svoji srdcovou akci, která si získala přízeň místních i přespolních...

Málokdo si umí představit léto v Hustopečích bez možnosti vyrazit si na sklenku dobrého vína do otevřených sklepů.

Při jednom z klasických setkání sester a bratrů Hustopečského vinařského bratrstva padl námět na oživení nově zrekonstruované střelnice.

za Hustopečské vinařské bratrstvo bychom Vás rádi pozvali na akci "Střelnice na víně". Jedná se o slavnostní otevření nově zrekonstruované střelnice v ulici Na hradbách pro veřejnost.

Hustopečský masopust se koná každoročně první únorovou sobotu. Letos se na oblíbenou akci můžete těšit 4. února 2023

Oblíbené Svatomartinské slavnosti se konají na náměstí v Hustopečích. Je připraven bohatý doprovodný program a otevřené sklepy místních vinařů, kde mohou návštěvníci ochutnat mladá vína.

Klasické Burčákové veselí v Hustopečích započne 29.9.2022 a bude pokračovat během víkendu. Navštívit můžete otevřené sklepy vinařů i mázhausy, které nabízí místní burčák.